contact zoeken wedstrijden

Aanvraagprocedure eenlingenbeleid geopend

Foto: Lieuwe Bosch

De aanvraagprocedure voor het eenlingenbeleid seizoen 2025 is geopend. 

Het eenlingenbeleid is bedoeld voor jeugdkaatsers en junioren die binnen de eigen categorie in de  vereniging geen afdelingspartuur kunnen vormen.
Een afdelingspartuur bestaat uit minimaal 2 spelers. Die spelers moeten op KNKB- niveau willen kaatsen en vooral de opslagafstand halen.

Als binnen een aangrenzende vereniging nog een eenling te vinden is, mag je samen uitkomen voor een van beide verenigingen.

Hier gelden wel een aantal afspraken;

1: De eenling zorgt in de eigen vereniging ervoor dat alle kaatsers/ kaatssters gevraagd zijn om deel te nemen aan de afdelingswedstrijden.
2: Beide verenigingen zijn akkoord en alle spelers die vallen binnen de categorie zijn akkoord. Het eenlingenbeleid kan ook zorgen voor teleurstellingen, dit moet ten allen tijde voorkomen worden!
3: Aanvragen kunnen alleen gedaan worden via het formulier wat onderaan deze pagina te vinden is.
4: De bondsbureau medewerker toetst het formulier.

Lees verder

Eenlingenbeleid 2024

Hoofdsponsoren

Businesspartners

Mobiliteitspartners

Suppliers